Ми несемо відповідальність

Всі зусилля наших педагогів спрямовані на сприйняття дитиною своїх досягнень, прогресу в навчанні та розвитку. Це посилить довіру дитини до себе та  своїх здібностей,  підвищить позитивне ставлення до процесу навчання та підвищить самооцінку.

Наш персонал – це професійні вихователі, яких ми навчаємо за своїми програмами та методиками, передаємо весь свій досвід. Всі педагоги дитячого садочка працюють за єдиною авторською програмою, складеною досвідченими педагогами-власниками.

Наші цінності

stu
Навчання та студії
Авторська програма навчання, яка гармонійно та всебічно розвиває наших вихованців. Вихователі розкривають особистість та потенціал кожної дитини.
pit
Здорове харчування
Наші кухарі з усього різноманіття продуктів вибирають ті, які справді корисні для здоров’я. Одна з важливих умов харчування дітей – різноманітність страв.
atm
Атмосфера
Ми створили атмосферу, в якій діти відчувають затишок, комфорт, турботу, захист та тепло, як удома. Кожна кімната оснащена повчальним, розвиваючим матеріалом та іграми.
trad
Традиції
Протягом року ми влаштовуємо свята для наших вихованців, прищеплюючи їм традиції нашої країни та ознайомлюємо з традиціями європейських країн: свято збирання врожаю, Хелловін, Різдво, Великдень та пошук великодніх яєць та інші.
560
Екскурсій
976
Смачних обідів
832
Додаткових занять
584
Проведено свят
854
Наших вихованців

Наш персонал

Усі педагоги працюють за єдиною авторською програмою, складеною досвідченими педагогами-власниками.

alex
Олександра
Педагог групи
vik
Вікторія
Педагог групи
vika
Вікторія
Засновник та методист
ox
Оксана
Засновник та методист

Випускники