Арт студія

Арт студія

На заняттях Арт-студії у дітей з’являється безліч можливостей реалізувати свої творчі здібності та фантазію. Діти навчаться малювати, ліпити, складати фігури в техніці орігамі, вирізати та створювати аплікації, а також працювати у техніці квілінгу.

 

Арт-студія – це цілий комплекс творчого розвитку дитини, який поєднує в собі два напрямки: 

Перший напрямок – це малювання. Малювання — одне з найцікавіших та найулюбленіших занять для дітей дошкільного віку: воно глибоко хвилює дітей, викликає позитивні емоції. Діти все сприймають по-своєму, і процес створення малюнку для них дуже важливий.

Другий напрямок – це творчість, яка поєднує в собі 4 види образотворчої діяльності: ліплення, аплікація, квілінг та орігамі.

 

Аплікація

Аплікація – одне з найулюбленіших занять наших вихованців. Дітям подобається щось вирізати з паперу або тканини, клеїти, розфарбовувати і зрештою отримувати творіння, зроблене своїми руками. 

 

Ліплення

Ліпка – найвідчутніший вид художньої творчості. Дитина не тільки бачить те, що створила, але й чіпає, бере до рук і в міру необхідності змінює. Заняття ліпленням виховують терпіння, посидючість, акуратність, вміння планувати і доводити розпочату справу до кінця. Всі ці навички стануть у нагоді не тільки в школі, а й допоможуть дитині стати гармонійною та творчою особистістю. 

Оригами

Заняття в техніці орігамі знайомлять дітей з основними геометричними поняттями, активізують розумові процеси, дисциплінують, виховують посидючість, відповідальність, акуратність, дбайливе ставлення до предметів і паперу. Даний вид творчості впливає на формування самостійності, впевненості в собі, підвищення самооцінки. У дітей розвивається допитливість, формується інтерес до творчості.

 

Квілінг

У дошкільному та ранньому шкільному віці навички стають більш різноманітними та складними. Збільшується коло дій, які потребують узгоджених дій обох рук. А квіллінг є чудовим інструментом, щоб закріпити та посилити ці навички. Принцип створення виробів з паперу простий: необхідно намотати тонку смужку на стрижень спеціального інструменту, закріпити кінець смужки клеєм, а потім створити форму пелюстки, краплі, або будь-яку іншу. Зі створених форм викласти композицію. І картина готова!

 

Кожен місяць заняття в студії тематичні. Наприклад, у вересні ми працюємо з темою «Осінь» і всі роботи виконуємо в даній тематиці та різних техніках, використовуючи різні матеріали для робіт: кульковий і різноманітні види пластиліну, солоне та порцелянове тісто, керамічну глину, різні маси для ліплення, всілякі види паперу , тканини, стрічки та багато іншого.