Диво логіки

Диво логіки

Під час студії Диво Логіки, діти із задоволенням виконують логічні завдання, розгадують головоломки, повністю поринають у процес гри з казковим персонажем.

 

Як розвинути у дитини логічне мислення? Це важливе завдання, тому що така навичка підвищує інтелект і покращує успішність. Розвивати логічне мислення дитини так само важливо, як давати їй нові знання. Можливо, навіть важливіше. Адже якщо знання – це інструменти, то логіка – вміння ними користуватися. Роздуми сприяють не тільки розвитку логіки, але й інших розумових навичок, тому не чекайте, що дитина розвине логічне мислення самостійно – необхідно керувати процесом. Логіка тісно пов’язана із точними науками. Мислення дітей потребує стимуляції так само, як увага та спостережливість.

Для навчання у нашій студії ми використовуємо спеціальні методики, які допомагають досягти результату. До дітей у гості приходять учні лісової Школи із різноманітними логічними завданнями, іграми та головоломками. Влаштовують мозкові штурми, змагання між дітьми. Велику увагу ми приділяємо логічним настільним іграм, в які із задоволенням грають діти.

Діти   з розвиненим логічним мисленням вигідно виділяються серед однолітків. Їм буде легше вчитися, розуміти та запам’ятовувати, вирішувати шкільні та побутові завдання.