Hand-made

Hand-made

На заняттях нашої студії діти можуть намалювати картини вовною, створити 3D листівки в техніці скрапбукінг, попрацювати в техніці пэчворк, створити речі ручної роботи, навчаються працювати зі спеціальними інструментами прикладного мистецтва та багато іншого.

Hand-made — це творчий процес створення речей ручної роботи, спосіб заявити про свою індивідуальність та показати своє естетичне бачення світу.

Коли діти займаються творчістю, вони не тільки структурують свій час, але також і розвиваються, виростають з кращим розумінням себе і своїх бажань, розкривають здібності, якими їх нагородила природа. Творчі заняття допомагають становленню пізнавальної сфери, дрібної моторики та сприяють прояву схильності дитини до тієї чи іншої діяльності. Коли дитина творить – створює річ ручної роботи – вона пізнає навколишній світ і висловлює свій внутрішній, встановлює тісніший контакт зі своєю особистістю. Коли дитина почувається творцем, радіючи успіхам і отримуючи захоплені погляди від результатів своєї роботи — вона росте і розвивається спокійно і гармонійно, її самооцінка стабільна, вона вчиться оцінювати результати своїх старань позитивно та пишатися ними.