Космічна одіссея

Космічна одіссея

Зоряне небо…Планети…Космічний простір та галактики…Про все це та багато іншого діти дізнаються із захоплюючих космічних подорожей нашої студії.

Зоряне небо завжди привертало погляди, манило своїми таємницями. У минулому люди мріяли дізнатися про космос якнайбільше. Космічна тема починає цікавити багатьох дітей уже у віці три роки. Діти часто запитують про те, що знаходиться поза тим, що ми можемо дістати рукою, і куди ми можемо дістатися своїми ногами. А якщо підняти погляд вгору – до Сонця, Місяця та зірок? Що там, за межами нашого зору?

Розуміння нашого місця у Всесвіті необхідне для  гармонійного розвитку дитини так само, як і знання того, звідки береться товар на полицях магазину. Дитина повинна розуміти і знати, що цибуля росте в землі, а не на дереві, що молоко потрапляє на завод із коров’ячої ферми, що там, хмари, цілий світ – космічний простір, зірки, планети та галактики.
Під час подорожей студії діти пізнають захоплюючий матеріал про космос, грають у рухливі, сюжетно-рольові ігри, проводять експерименти. А щоб діти закріпили отримані знання, вони переглядають цікавий мультфільм на тему та виконують творче завдання-проект, який на згадку про подорож відносять із собою додому.