Крихітки

Творча студія для малюків з компонентами розвитку мови та пізнання навколишнього світу.

Студія Крихітки поєднує в собі малювання, ліплення, аплікацію, пізнання навколишнього світу за допомогою захопливих розвиваючих мультфільмів.

Мультфільми відіграють важливу роль в інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. У цьому віці вони спрямовані на розвиток мислення, поповнення словникового запасу та ознайомленню з навколишнім світом. Основна мета таких мультиплікаційних проектів полягає в демонстрації світу очима натхненого персонажа. Такі мультики насичені позитивними емоціями, різноманітними фарбами, пісеньками та танцями. Для дітей від 1 до 2 років важливо, щоб у мультфільмі містилося мінімум складних діалогів. Велика увага приділяється показу певного об’єкта, з яким знайомляться  малюки. Щоб мультфільми приносили дитині користь, ми організували перегляд мультфільмів правильно з огляду на рекомендації психологів та офтальмологів.

Творча складова студії розвиває у малюків дрібну моторику пальців рук, уяву, формуються навички, діти навчаються координувати рухи рук, розвивають сенсорику. Ліплення, аплікація та малювання так само розвивають мову. Адже в процесі обігрується сюжет, виконуються практичні дії та ведеться безперервна розмова з дітьми.

Така ігрова організація діяльності під час проведення студії стимулює у дітей мовну активність, викликає мовленнєве наслідування.