Театрально – музичні заняття

Театрально – музичні заняття

Підготуватися до свята осіннього врожаю, показати новорічний м’юзикл, весняну казкову виставу, лялькову виставу та багато іншого разом з дітьми ми можемо під час занять нашої студії.

Акторська майстерність – одна з найефективніших методик розвитку особистості. Граючи ролі, діти вчаться краще розуміти і висловлювати себе, керувати собою, вони тренують когнітивні здібності — пам’ять, увагу, мовлення, а також напрацьовують  навички, що дозволяють почуватися впевненіше. Виступаючи на сцені, діти навчаються контролювати не лише текст, а й позу, жести, дихання, не пропускати своїх реплік.

Якщо з дитинства привчати дітей до ритму, музики, співу, то з часом можна досягти чималих успіхів. Малюк, перетворившись на підлітка, зможе грати та співати під гітару чи ударні, піти на сучасні чи класичні танці, зайнятися спортом, де почуття ритму та утримання балансу та рівноваги є основним. А закладається це все  у дошкільному віці, на музичній студії, заняття якої спрямовані саме на розвиток почуття ритму та музичного слуху.

Ми не ставимо за мету зробити актора з кожного. Наше завдання — випустити широко обдаровану дитину!