Студія настільних ігор

Студія настільних ігор

Різноманітні настільні ігри нашої студії у яскравій та захоплюючій формі дають дітям уявлення про навколишній світ, розвивають логіку, образне мислення, швидкість реакції та вміння працювати в команді.

У нашій колекції ігор є понад 100 позицій. Настільні ігри мають багато переваг. Яскраві цікаві ігри з різноманітними творчими, веселими завданнями, креативними картинками захоплюють дітей у новий світ, в якому вони розвивають різноманітні навички, набувають життєвого досвіду, приміряють на себе різні ролі, вчаться вирішувати завдання та справлятися зі складнощами, покращують швидкість реакції, координацію, окомір і фізичну витривалість, вчать не здаватися при програші, а боротися і перемагати.

Діти, які грають у настільні ігри, виростають більш уважними та кмітливими, вміють планувати свої дії наперед, приймати рішення. У них розвивається логіка та образне мислення. Під час гри вони вчаться взаємодопомагати та вести стратегію, торгуватись один з одним  та знаходити компроміс.

Настільні ігри тренують  вміння програвати. Дітям теж доводиться вчитися не закидати гру після першої поразки і виробити здатність не засмучуватися до сліз. Граючи, діти починають розуміти, як важливо радіти не лише своїм, а й чужим успіхам. У процесі гри вони на власному досвіді розуміють, що кожна дія має певні наслідки. Але помилки, які діти роблять, хоч і можуть призвести до поразки, вчать насамперед робити висновки та не повторювати їх у наступних партіях.

Граючи в настільні ігри, діти легко, непомітно та із задоволенням дізнаються дуже багато корисної та різноманітної інформації.