Навколо світу

Навколо світу

Діти будь-якого віку із задоволенням читають про різні країни, подорожі та пригоди. А чому б не пофантазувати та не вирушити у віртуальну подорож по всьому світу? Саме так ми і зробили. Разом з дітьми створили карту материків, взяли іграшковий літак і вирушили у неймовірну подорож світом!

 

Дошкільний вік є особливим періодом, в якому відбувається стрімкий та активний розвиток дитини. Пізнавальні процеси мають особливі характеристики, які необхідно враховувати, щоб діти росли інтелектуально розвиненими і заздалегідь готувалися до подальшого процесу навчання у школі.

Для розширення пізнавальної сфери необхідне відповідне навчання. Під час занять для дітей відбувається накопичення досвіду життєдіяльності, засвоюється інформація про навколишній світ, тренуються та закріплюються необхідні навички для успішної соціалізації.

На початку заняття ми беремо наші паспорти для подорожі, оформлюємо візу, прослуховуємо правила поведінки в літаку і вирушаємо у віртуальну подорож. Подорожуючи, ми дізнаємося все про країну, місто чи місцевість, до якої вирушаємо. Культуру, звичаї, місцеву кухню, стиль та спосіб життя, тваринний світ, пам’ятки, особливості проживання у тій чи іншій місцевості. А повертаючись із подорожі, обов’язково привозимо із собою маленький сувенір, створений руками дітей під час подорожі.

Мандруючи разом з нашою студією «Навколо світу», діти мають можливість дізнатися все про Європу,  Азію, Африку та інші частини світу. Такий контраст дає можливість відчути наскільки наш світ цікавий і багатогранний, наскільки ми відрізняємося один від одного в менталітеті, у культурних традиціях, але при цьому наскільки ми всі єдині, коли йдеться про бажання саморозвитку, почуття любові, доброти, милосердя.

 

А найголовніше завдання та мета нашої студії «Навколо світу» — розвиток пізнавальних процесів у дітей дошкільного віку.