Підготовка до школи

Підготовка до школи

Підготовка до школи допоможе вашій дитині розвиватися інтелектуально, соціально, емоційно та психологічно для нового етапу в житті, допоможе їй успішно навчатися та закладе основу для подальшого зростання.

 

Коли йдеться про те, як грамотно підготувати дитину до школи, батьки думають лише про те, щоб навчити дитину читати, рахувати та писати.

Підготовка дітей до першого року в школі вимагає набагато комплекснішого підходу, ніж багато хто звик вважати. Готовність дитини до школи визначається її психологічним  станом.

З дітьми необхідно говорити про навчання, його цілі, завдання і труднощі, які можуть підстерігати їх у школі. Підготувати для встановлення взаємодій соціального характеру. Прищепити навички спілкування, знайомства, дружби, вирішення суперечливих  ситуацій та конфліктів.

Навчити їх таким елементарним процедурам, як уміння одягатися, взуватися, мити руки, збирати  шкільний рюкзак, планувати час і розподіляти свої сили. Все це точно не завадить, адже навчаючись чогось одного, людина автоматично засвоює низку суміжних процесів. Дитині слід вчитися робити до кінця навіть найнеприємніші завдання.

Наше завдання навчити дітей бути самостійними у  майбутньому успішному житті. А для цього необхідно навчити їх розмірковувати та вміти самостійно отримувати нові знання.

Система навчання нашого садочка  націлена на розвиток у вихованців когнітивних функцій: пам’ять, увага, орієнтація місця та часу, мова, кмітливість, сприйняття, здатність до засвоєння та збереження рухових навичок.

Когнітивний резерв формує не тільки особисті якості, але розвиває і ключові структури мозку.

Яка кінцева мета роботи нашого садочку?

Підготувати дитину до школи через підготовку її до життя!