Маленькі Кухарі

Маленькі Кухарі

Під час студії Веселі Кухарі діти не тільки вчаться готувати, але й освоюють техніку приготування мила, свічок та парфумів. Всі діти  мріють стати як Коко Шанель або  Майстер Шеф, тому ми одягаємо спеціальну форму та розпочинаємо виготовлення шедеврів.

Кожен день  дитини  присвячений дослідженню світу: вона спостерігає, розглядає, пробує, відчуває, ламає, створює. Вона пізнає світ у всьому його різноманітті. Більшість батьків часто й уявити не можуть, наскільки талановиті їхні діти. Однак варто лише захопити дітлахів, продемонструвати їм техніку створення свічок, мила, шоколадних цукерок, пряничних композицій і вже через деякий час на світ з’являються шедеври, створені власними руками.

Потенціал творчості у дітей дуже великий. Кожної хвилини можна розвивати безліч важливих навичок, які допоможуть дитині у подальшому житті. До них відноситься когнітивний розвиток, дрібна моторика, відповідальність та самостійність.
Багато батьків з побоюванням ставляться до участі дітей у приготуванні страв вдома: безліч гострих предметів; тендітний посуд, який можна розбити; побутова техніка, яка може налякати. Причин багато, які  можуть перешкоджати знаходженню дитини на кухні. Але найчастіше ці  побоювання надумані, адже діти перебуватимуть під наглядом дорослих. На заняттях нашої студії ми  розповідаємо дітям як правильно користуватися побутовою технікою, посудом,  різноманітними приладами. 

 

Студія ефективно розвиває дрібну моторику, прищеплює системність мислення, а також додає масу знань та вмінь. Студія Веселі Кухарі буде цікавим та цінним заняттям для вашої дитини.