Студія англійської мови
Занурюючись щодня в англійське середовище за програмою Genki English, діти не просто вчать англійську. Це – мова рухів тіла, зоровий контакт, робота в команді, спільна творчість і багато іншого.
У програмі Genki English існують два гарних правила: перше правило – “я можу”, друге правило – “не вийшло – спробуй зробити ще раз”.
Англійську мову, як і свою рідну, дитина вивчає поетапно в міру свого зростання, розвитку мозку та комунікативних потреб. Спочатку це «дай», «мама», «тато», «кіт», «жовтий», «раз, два, три», потім йдуть словосполучення, речення і таке інше. Але діти, які почали вивчення другої мови в ранньому віці, мають більш розвинене почуття мови.
Знання мов – це можливість спілкуватися з великою кількістю людей, можливість вільно подорожувати, працювати в інших країнах, а також глибше розуміти іноземну культуру.
Вивчення мови ми розглядаємо насамперед, як тренування та розвиток навичок.
Саме тому ми вибрали комунікативну методику, тому що вона найбільш ефективна і дуже підходить для дітей. У вивчення мови ми обрали 4 головні навички: говоріння, слухання (аудіювання), читання та письмо.
Дуже важливо пам’ятати, що мова – це засіб комунікації, а значить ми спілкуємося англійською з перших занять. Заучування ми використовуємо мінімально. А ось лексики використовуємо дуже багато: в іграх, спектаклях,казках, читанні тощо.
Діти працюють у парах і вчаться не тільки сприймати мову на слух, але і відтворювати її один з одним в іграх, між собою. Також діти вивчають «правильні» фрази.
Змагальна частка на заняттях обов’язково присутня і без неї нікуди. У нас застосовується метод гейміфікації. Діти не грають у “мертві діалоги”, а “роблять живою” свою мову. Для цього ми поміщаємо їх у різні ситуації та обставини в яких потрібно включати цей мовний тумблер, коли слова та фрази, які ми вивчили, можна було б реально використовувати вже не для гри, а для спілкування.
Наші заняття включають: основи говоріння, живу лексику, повні і граматично правильні фрази, які вивчаються через пісні, рухи, рухливі ігри, комп’ютерні ігри, завдання на робочих аркушах.
Моменти ігрового театру в якому діти не тільки дивляться виставу, а й вчаться самі виступати і показувати театралізовані сцени, активізують словниковий запас, допомагають подолати страх публічних виступів.
Ми завжди працюємо над розвитком мовного апарату наших дітей. Для цього використовуємо вправи, спрямовані на розвиток акторської майстерності та сценічної мови. Застосовуємо скоромовки та tongue twisters.