Хелловін

Хелловін

  • Date & Time:
    • Жовтень 30, 2022

Хелловін — це улюблене свято дітей та педагогів, а якщо по секрету, то не лише дітей, а ще й батьків нашого дитячого садка Бебіленд.
Це свято найбільш популярне у США, Канаді, Великобританії та Ірландії. Хоча воно і не державне, але за популярністю в цих країнах свято поступається лише Різдву.

Чому ж це свято є одним із найзаповітніших свят осені, і чому воно таке важливе для наших дітей, запитаєте ви?

Все дуже просто!

Незважаючи на неоднозначний зміст та історію цього свята, ми трактуємо його по-своєму.

Для нашої команди сенс цього свята полягає в тому, щоб подарувати нашим дітям незабутній, яскравий день разом із їхніми улюбленими освітянами та батьками.

У цей день, дорослі та діти втілюють свої фантазії в реальність, підготувавши свій особливий та неповторний костюмований образ.

Наша команда завжди з великим ентузіазмом готується до цієї події. Щоб подарувати нашим дітям незабутні враження, ми створюємо атмосферу.

Наш простір ми прикрашаємо різними декораціями: павутиною, свічками, гарбузами та іншими аксесуарами. Проводимо конкурси, дискотеки та квести, які не залишать байдужою жодну дитину. А найголовніша особливість нашого свята – це пошук цукерок.

Наприкінці дня приходять улюблені батьки, які із задоволенням погоджуються відвідати Дитячий Салон Краси! Діти з ентузіазмом та задоволенням створюють батькам зачіски та веселий макіяж, отримавши оплату у вигляді улюблених цукерок!